Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby webových stránek. Připravíme pro vás na obsluhu jednoduché a přesto profesionální firemní www stránky, eshop nebo rozsáhlý portál s internetovým obchodem.

U kvalitních firemních internetových prezentací je nutné promyslet strategii a směr, kterým se firma chce ubírat. Dobré www stránky dosáhnou vytyčeného cíle a přitom zbytečně neplýtvají financemi zadavatele.

Jaké webové stránky získám?

Vytváříme moderní www prezentace, které nezatěžují vlastníka (nebo správce) stránek, ale naopak přináší radost při vytváření a úpravách obsahu webu. Již v základu máte možnost přidávat neomezené množství článků, obrázků a dalších typů souborů, které pozvednou Vaši prezentaci. Díky jednoduchému redakčnímu systému, který nabízí opravdu pohodlnou práci s daty, budou Vaše nové firmení webové stránky stále aktuální. Stránky jsou připraveny na další rozšíření, například o internetový obchod, provoz realitních služeb, autobazar nebo cokoliv jiného.

Nedílnou součástí www stránek je kvalitní webdesign založený na profesionální grafické úpravě. Současně je design stránek responsivní, což zajišťuje správné zobrazení web stránek také na mobilních zařízeních jakými jsou populární tablety nebo chytré telefony. Dalším často zmiňovaným pojmem je optimalizace webových stránek, která zajistí umístění na předních místech ve vyhledávačích.

Jaký je postup?